Vapikilp
Vapikilp

Igapäevaelu

Korporatsiooni tegevus toimub iganädalaselt ning selle raames pakume erinevaid huvitavaid tegevusi, väljakutseid ja arenemisvõimalusi.
tegevus
Iganädalaste tegevuste hulka kuuluvad:

Üritused

Meie tegevuse üheks oluliseks osaks on tähtpäevade tähistamine ning ürituste korraldamine. Ürituste ampluaa on lai, sisaldades pidusid, spordivõistlusi, teatri- ja muuseumikülastusi ja palju muud. Tegevust leidub kõigile!
BallVolbri rongkäik
Kommersi perekonnaõhtu ühispilt

Kommerss

Kaks korda aastas peame meie jaoks üht kõige olulisemat pidu – kommerssi. Kevadkommerss toimub veebruarikuus ning selle puhul tähistame meie korporatsiooni asutamist. Pidu kestab lausa kolm päeva ning selle raames toimub perekonnaõhtu, kus maani kleitidega tantsida saab, samuti perekonnalõunad, pildistamine, õllelaud ning muidugi pühapäevane taastumine kaatripäeva näol.

Sügiskommerss leiab aset novembrikuus ning sel puhul koguneme asutamisotsuse tähistamiseks. Pidu on perekonnaõhtu võrra lühem, kuid äärmiselt meeleolukas võimalus kõigi õdedega kohtumiseks.
Tallinn-Tartu ühine õllelaud

Õlle- ja veinilauad

Olulisemate ürituste ja sündmuste raames korraldame õlle- või veinilaudasid. Tegemist on oma kombestiku ja eriilmelise olemusega õhtutega, mil saame süüa ja juua, samuti laulu teha ning muljetada. Tavaliselt kipuvad õllelauad minema väga meeleolukaks ning kestma mitmeid tunde, kuid igav pole seal kellelgi.

Sügissemestril peame ka Tallinna ja Tartu ühist õllelauda, mis võimaldab eri linnade liikmetel teineteist veel paremini tundma õppida ja üheskoos üks meeleolukas õhtu veeta.
Õppiva neiu kujule värvide andmine

Volber

30. aprillil annab Tartu linnapea üheks ööks võimu tudengitele. Selle raames koguneme koos teiste akadeemiliste organisatsioonidega Tartusse ning võtame osa tõelisest volbrimelust. Õhtu jooksul peame õllelauda koos mõne teise organisatsiooniga ning selle lõppedes suundume Tartu peale, külastame teisi konvente ja tähistame volbrit järgmise päeva lõunani.
Suur Valve Tallinna konvendis

Suur valve

Korra semestris korraldame mõlemas linnas ka Suure Valve, mil on meile külla oodatud kõik akadeemiliselt organiseerunud. Õhtu jooksul saab osa võtta viktoriinist, tutvuda teiste organisatsioonide liikmetega ning luua uusi sõprussidemeid.
Konvendipööre

Konvendipööre

Kord aastas leiab aset ka konvendipööre, mil rebased haaravad konvendis ohjad enda kätte ning on ühe õhtu tõelised bossid. Tegemist on temaatilise õhtuga, mil värvikandjad annavad juhtimise üle ning saavad ise taaskogeda oma rebaseaega. Rebaste poolt korraldatud üritusel on akadeemiline maastik üheks õhtuks justkui pea peale pööratud.
Pannkoogihommik Tallinna konvendis

Vilistlaste pannkoogihommik

Igal semestril korraldavad meie vilistlased Tallinnas ja Tartus pannkoogihommiku, kus saame kõik üheskoos kokku tulla ning muljetada, pannkooke süüa ja tutvuda ka nende liikmetega, kes on vilistlaseks suundunud. Kuna vilistlased enam iganädalaselt konvendielus kaasa ei löö, siis pannkoogihommikute raames on siiski võimalus ka nendega kohtuda.
Põhjala tehase külastus

Teatrite ja näituste külastamised

Meie peapõhimõteteks on muuhulgas eesti keele ja kultuuri säilitamine ning hariduse väärtustamine ja püüd selle omandamise suunas. Selle raames käime semestri jooksul teatris, suundume näitustele ning võtame osa vestlusõhtutest. Lisaks sellele osaleme ka ekskursioonidel huvipakkuvates kohtades ning harime end igati.
Tenniseturniir

Matkad ja spordiüritused

Kuna üks meie peapõhimõtetest on seotud tervisliku eluviisiga, siis soosime väga sportlikkust ka meie liikmeskonna seas. Korraldame matkasid, et saaksime üheskoos sportlikud olla ja Eestimaad avastada. Samuti toimuvad akadeemilisel maastikul võrkpalli, korvpalli, paukimise ehk vehklemise ja praktikalise laskmise võistlused. Ka meie liikmed võtavad neist osa ning oleme mitmel korral auhinnalistele kohtadele tulnud. Võistluste raames korraldame või võtame osa ka trennidest ning saame seeläbi oma oskusi ka spordis arendada.
Ball Estonia saalis

Teiste organisatsioonide üritused

Võtame osa ka teiste organisatsioonide poolt korraldavatelt üritustelt ning võistlustelt. Akadeemiline maastik annab võimaluse lisaks enda korporatsioonile leida sõpru ja tuttavaid ka teiste korporatsioonide ja seltside hulgast. Seega pidev üksteisega suhtlemine, üritustel osalemine ja ka ühisürituste korraldamine võimaldavad saada palju laiema kogemuse. Teeme igal semestril ka teiste organisatsioonidega koos mitmeid üritusi, mis on väga meeleolukad ja ühendavad.
menuarrow-downarrow-leftarrow-right